Hakkımızda

Mekik Online EğitimHakkımızda

Mekik.org gayrimenkul sektörü başta olmak üzere, hizmet sektöründe bulunan tüm çalışanlara yerel ve dünya çapındaki akademisyenlerin eğitimlerine ulaşabilme imkanı yaratmak için yola çıkmış online bir kütüphanedir. Ayrıca şirketlerin kendilerine özel eğitimlerinin ve hizmet standartlarını ekiplerine görsel olarak sunabileceği gibi ekip yönetimi yapılandırma ve takip imkanı sunan şirketlere özel bir portaldır.

Mekik Hedefi

Pazarlama ve hizmet alanında djital dünyanın en çok tercih edilen vizyon okulu olmaktır.

Mekik Felsefesi

Öğrenmenin temeli olan düzenli aralıklarla 90 günde 7 tekrar felsefesi üzerine kurulmuştur. Hedefimiz her öğrenmeden sonra unutulan bilgiyi tekrar ederek hafızada kalıcı hale gelmesini sağlamaktır. Her tekrar eğitim alanlara uyarı maili ile hatırlatılacaktır.

Mekik Vizyon

Satış ve Hizmet sektörlerinde bulunan amatör düzeyden profesyonel liderlik düzeylerine kadar tüm çalışanların ve liderlerin farklı eğitimlere djital olanaklarla ulaşabilme imkanı yaratmaktır.

Mekik Misyon

Pazarlama ve Hizmeti oluşturan farklı eğitimleri bir araya getirerek, sektörel sinerji ve gelişmelere ortam sağlamaktır.

Mekik.org ’un Kullanıcılara ve Eğitmenlere Sunduğu Hizmetler

1.Mekik Know How : Kalıcı bilişsel öğrenme için, eğitim sonlarına yerleştirilen ‘Ölçme Değerlendirme Hizmeti’ ile eğitmenler derslerdeki konuları kursiyerlerin öğrenme seviyelerini görüntüleyebileceklerdir.
Eğitim ile ilgili yazılı ve görsel ders dökümanlarını eğitimlerle birlikte sunabileceklerdir.

2.Sistem Hizmeti: Eğitmenlere özel şifre ile bağımsız olarak Eğitmenler dersler yükleyebilecek, sorular hazırlayabilecek, kursiyerlerinin aktif katılım süresini, ölçme ve değerlendirme cevaplarını kontrol edebilecek aynı zamanda hakkedişlerini anlık takip edebileceklerdir.
Kursiyerlere verilen özel şifre ile bağımsız olarak Kullanıcılar; satın alınan dersleri görüntüleyebilecek ve eğitim içeriğinde ders dökümanları mevcutsa indirebileceklerdir.
Tüm Eğitim videolarının çekimleri ve montajları içerik sahiplerine aittir. Destek talebi durumunda Mekik.org size anlaşmalı prodüksiyon irtibat desteği sağlayacaktır.
Mekik.org da en az 3 Eğitmen ve farklı 5 Eğitim yüklemeleri yapması durumunda 'Akademi' olarak yer alabilecektir.

3. Pazarlama Hizmeti: Online ve Sektörel pazarlama ile eğitimlerin tanıtımları yapılacaktır.

4.Teknik Destek ve Müşteri Hizmetleri: Eğitmenlerin ve kursiyerlerin karşılaşabilecekleri sorunlar ile ilgilenecek teknik ekip ve destek sağlanacaktır.

5.İşbirlikleri: Diğer web portalları ile entegrasyon ve çapraz pazarlama imkanı sağlamaktadır.

6. Altyazı: Altyazı desteği ile tercih ettiğiniz dillerde çeviri hizmeti verilmektedir.

7.Serifika: Kullanıcılara aldıkları eğitim sonunda blockchain teknoloji destekli kopyalanamaz Mekik Djital Sertifikası verilecektir.

8.Üniversite işbirliği: Akreditasyonu tamamlanmış eğitimlerde djital belgeler kursiyerlerin e-devlet sisteminde görüntülenebilecektir.

Mekik.org ’un Şirketlere ve Liderlere Sunduğu Hizmetler

* Ekibinize özel eğitimlerle hizmet standardı yakalayabilirsiniz. Şirketinize özel videoları yükleyebilir ve sadece şirketlerin belirlediği kullanıcılar tarafından izlenmesini sağlayabilirsiniz.

* Ekip büyüklüğünüze göre toptan satın alma avantajlarından yararlanabilirsiniz.

* Lider paneli ile ekip üyelerinizin eğitim takibini yapabilirsiniz.

* Ekip üyelerinin ders alma taleplerini yönetebilirsiniz.

* Eğitim planı yada ofis veya franchise paketi alarak eğitimlerin tekrarlama süresini 90 günden 365 güne uzatabilirsiniz.

* Konusunun uzmanı profesyonel eğitmen ve akademisyenlerden eğitim atayarak ekibinizin oryantasyon ve eğitim süreçlerini hızlandırırken kişisel zamanınızı etkili kullanabilirsiniz.

EĞİTİMİ SATIN ALACAK KİŞİLER İÇİN KULLANIM KOŞULLARI

Kullanıcıların eğitimlerin tanıtım bölümlerini ücretsiz izleyebilmek için Mekik.org portalına kayıt yaptırmaları yeterli olacaktır. Bu yüzden ilk bölüm eğitmenler için tanıtım fırsatıdır. Dersin İkinci bölümünü izleyebilmeleri için eğitimin satın alınması gerekmektedir. Üçüncü bölüme devam etmeleri durumunda sistemsel para iadesi talep edilemeyecektir. Eğitimi satın almaları durumunda dersi 7 set halinde 90 gün içinde uyarı sistemleriyle tekrar izlemeleri tavsiye edilecektir. İzlememeleri durumunda 90 gün sonunda ders görüntülemesi kapanır.

Hikayemiz & GeçmişimizHiçbir başarı tesadüf değildir.

1981 yılında satış pazarlama sektörüne adım atan Yusuf Murat Genç 38 yıllık hizmet deneyimi ile tüm pazarlama sektörlerinin arasında farklar olduğu kadar benzerliklerin de olduğunu, sektörlerin birbirinden bağımsız edindikleri tecrübeleri birbirlerine aktararak daha kaliteli hizmet üretebileceklerine inanmıştır. Sektörler arası oluşacak tecrübe ve bilgi aktarımı ürün, hizmet ve paydaşların konforunu artıracaktır. Kendini geliştirmek isteyenlerin faydalanabileceği eğitim portalı bu amaç için 2019 yılında kurulmuştur.