EĞİTMEN

Oğuzhan ÇOLAK

Eğitmen Hakkında

2009 Yılında Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak çalışma hayatına başladım. Yerli ve yabancı firmalarda üretim, kalite ve proje mühendislikleri yaptım. 9+ yıllık mühendislik tecrübemin üzerine 2018 yılında Udemy ile tanıştım ve Udemy üzerinden ilk kursumu 2018 yılında yayınladım. Udemy üzerinden toplam 15.000+ öğrencim vardır.

Udemy üzerinden en çok ilgi gören eğitimim Sıfırdan İleri Seviye Excel eğitimdir. Bu eğitimime olan ilgi neticesinde kurumsal firmalardan gelen eğitim taleplerine de karşılık vermeye başladım. Referanslarım; Torun Metal, Tüpraş, Kolektif Akademi ‘dir.

2018 yılında Udemy’nin açmış olduğu yarışmada Türkiye’den birinci, dünyada üçüncü olarak, Udemy ‘nin iki saatlik birebir mentörlük eğitimini kazandım.

Sektör tecrübemin olması neticesinde firmaların nelere ihtiyaç duyacağını biliyor ve eğitimlerimi bu minvalde hazırlıyorum. Çalışanların Excel ile Hızlı ve Verimli çalışmaları için ihtiyaç duyacakları eğitimleri tasarlıyorum.

2018 yılından günümüze Udemy üzerinden yayınlamış olduğum eğitimlerime toplam 21.000+ öğrenci kayıt olmuş ve toplam yaklaşık 2,8 milyon dk. online eğitim tecrübesine sahibim. Bununla birlikte kurumsal firmalara da eğitimler vermekteyim. Referanslarım; Tüpraş, Torun Metal ve Kolektif Akademidir. Deva Holding ve Golf dondurma ile de yazışmalarım devam etmektedir. Bunun yanında firmaların LMS sistemlerine yönelik de içerikler üretmeye başlıyorum.

Türkiye’nin en sıra dışı Excel eğitmeni olma yolundaki hedefime adım adım ilerlemekteyim. Bu minvalde, Türkiye’nin konusunda ilk olan İnteraktif Excel Kitabının da yazarıyım. Her konunun altında ilgili konuyla ilgili teorik bilgi, görsel ve videoya erişim sağlayan QR kodlar ve linkler içermektedir.

Akademi

Teacher
MEKİK Bağımsız Eğitmenler

Bağımsız yerel eğitmenleri buluşturan akademi


Eğitimleri

Aşağıda eğitmenin verdiği tüm eğitimleri görebilirsiniz.

Eğitim Adı Süresi
Sıfırdan İleri Seviye Excel Eğitimi 03:18:57